Mixa krem nawilżający

Cera z niedoskonałościami to problem wielu kobiet. Niestety minęły czasy, gdy z uporczywymi krostkami lub zaskórnikami walczyła głównie młodzież. Dziś coraz częściej problem ten dotyczy dorosłych nawet po czterdziestym roku życia. Mixa krem nawilżający, dzięki swojej formule 2w1, uwalnia od tego problemu.

Niedoskonałości skóry – przyczyny

Gdy masz 20, 30 lub 40 lat, sądzisz, że zmiany trądzikowe są już za tobą. Jednak spoglądając w lustro, ciągle widzisz niewielkie krostki i zaskórniki głównie w okolicach nosa i brody. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest nieprawidłowa praca gruczołów łojowych. Niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, jak i zaburzenia istniejące w samym organizmie sprawiają, że w warstwach skóry powstaje zbyt duża ilość sebum. To w połączeniu z naturalną, ale nieprawidłową formą złuszczania naskórka powoduje zatykanie porów i formowanie się niedoskonałości. Ale to nie wszystkie przyczyny.

Fatalna dieta, uboga w witaminy i mikroelementy, nieustanny stres, zmęczenie i brak odpowiedniej ilości snu przyczyniają się do złego stanu skóry. Trzeba też dodać, że alkohol i palenie papierosów jeszcze bardziej pogarszają jej ogólną kondycję. Na szczęście z pomocą przychodzą dobre kosmetyki, takie jak chociażby Mixa krem nawilżający przeciw niedoskonałościom.

Pielęgnacja skóry z niedoskonałościami

Podstawową czynnością pielęgnacyjną jest regularne oczyszczanie twarzy. Z powierzchni skóry trzeba codziennie usuwać resztki makijażu i zanieczyszczeń, które gromadzą się na niej przez cały dzień. Należy jednak unikać preparatów, które będą wysuszały skórę, bo to spowoduje jeszcze większą aktywność gruczołów łojowych. W pielęgnacji skóry z niedoskonałościami ogromne znacznie ma także regularne złuszczanie martwego naskórka, bo to ono pozwoli na odblokowanie porów skóry.

Cera z niedoskonałościami jest bardzo trudna w pielęgnacji. Wymaga z jednej strony skutecznych preparatów kosmetycznych, które potrafią dokładnie ją oczyszczać, a z drugiej kremów o działaniu jednocześnie nawilżającym i ograniczającym wydzielanie sebum. Takim kremem jest właśnie Mixa krem nawilżający.

Mixa krem nawilżający przeciw niedoskonałościom – dlaczego warto?

Dobry krem do cery z niedoskonałościami, taki jak Mixa krem nawilżający 2w1, potrafi poprawić stan skóry w krótkim czasie. Mając w swoim składzie cynk, redukuje niedoskonałości i dobrze nawilża skórę, co ma ogromne znacznie dla prawidłowej pracy gruczołów łojowych i kondycji samej skóry. Mało tego, receptura kremu została tak pomyślana, że po aplikacji preparatu skóra jest nie tylko przyjemnie zmatowiona, ale także wygląda zdrowo i promiennie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here