Jak poprawić wygląd skóry trądzikowej

Rozszerzone pory to dość powszechny problem, który dotyka większości z nas. Te delikatne dziurki oraz niejednolita skóra twarzy nie są łatwe do zamaskowania, nawet pod warstwą makijażu. Z pomocą przychodzą zabiegi na rozszerzone pory, które można wykonać w salonach kosmetycznych.

Jakie są sposoby na rozszerzone pory?

Osoby, które zmagają się z rozszerzonymi porami, przede wszystkim powinny zwrócić szczególną uwagę na właściwą pielęgnację. W porach mogą zbierać się zanieczyszczenia, a to prowadzić może do ich zablokowania. W tej sytuacji zbierający się łój może powodować powstawanie zaskórników.

Zanim zdecydujemy się na zabieg na rozszerzone pory, dobrze jest zmienić swoje nawyki dotyczące codziennej pielęgnacji. Warto stosować te kosmetyki, które mają działanie ściągające. Doskonale sprawdzą się żele, peelingi i kremy do skóry tłustej i mieszanej. Jeżeli jednak sposoby te nie przyniosą oczekiwanych rezultatów, należy skorzystać z pomocy specjalistów. Jednym z miejsc, które oferuje zabiegi na rozszerzone pory, jest salon od.NOVA w Poznaniu.

Na czym polegają zabiegi na rozszerzone pory?

Jednym z zabiegów, który oferuje salon on.NOVA, jest peeling chemiczny. Ten, który przeprowadzony jest przez profesjonalny personel, z pewnością przyniesie dużo lepsze efekty niż ten wykonywany w zaciszu własnej łazienki. Ten zabieg na rozszerzone pory może znacznie poprawić kondycję oraz strukturę skory twarzy. W rezultacie możemy cieszyć się lepiej wyglądającą skórą, bez oznak starzenia oraz nieestetycznych zmian.

Kolejnym zabiegiem na rozszerzone pory, który znajdziemy w ofercie salonu od.NOVA w Poznaniu, jest oczyszczanie wodorowe. Jest ono niezwykle pomocne w przywróceniu skórze jej naturalnego blasku oraz młodzieńczego wyglądu. Zabieg oparty jest na nowoczesnych technologiach i zapewnia doskonałe oczyszczenie, odżywienie oraz rewitalizację skóry twarzy. Zastosowanie skutecznych i bezpiecznych urządzeń umożliwia indywidualne dopasowanie rodzaju kuracji oraz substancji aktywnych. Zabieg przeprowadzony przez przeszkolony personel w kompleksowy sposób zadba o wygląd naszej skóry. Cały zabieg składa się z kilku etapów, a każdy z nich jest niezbędny do właściwego działania. Poszczególne etapy obejmują takie jakie procesy jak m.in.: neutralizację wolnych rodników, złuszczanie obumarłych warstw naskórka, dotlenienie, rozprowadzenie antyoksydantów oraz wprowadzenie ich do przestrzeni międzykomórkowej. Ostatnim etapem jest zabieg anty-aging – lifting, który wykorzystuje bipolarną falę radiową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here