Jak wybrać salę weselną

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń, którego nikt nie chce zapomnieć. Podobnie jest z weselem. Planowanie całego wydarzenia i zabawy zajmuje dużo czasu. Po głowie Narzeczonych chodzi często pytanie – na co zwrócić uwagę przy wyborze sali weselnej? Przykładową ofertę można zobaczyć na https://www.trzyroze.pl/wesela. Sala weselna w Lublinie wygląda imponująco. To jednak nie wystarczy do dokonania rezerwacji.

Wielkość sali weselnej

Sala musi być dopasowana względem przewidywanej ilości uczestników. Uwaga! Planując zabawę na 50 osób, nie można poszukiwać sali na 200 osób i na odwrót. W wielkiej sali weselnej mała liczba gości będzie się „gubić” – co będzie też niekorzystnie wyglądać na zdjęciach. W zbyt małej sali, podczas tańca goście będą na siebie wpadać – czego na pewno nie będą wspominać z prawdziwą przyjemnością.

Menu na wesele

Bardzo ważne jest jedzenie podczas zabawy. Każda para powinna sprawdzić, co też mogą otrzymać w danym miejscu. Najpopularniejsza jest kuchnia tradycyjna, chociaż coraz częściej można spotkać różnego rodzaju smaki, np. kuchnię włoską. Jeżeli podczas zabawy będzie się miało do czynienia z jaroszami, czy też z osobami niejedzącymi konkretnych potraw, składników – ich potrzeby należy także uwzględnić podczas wybierania sali weselnej.

Korkowe i talerzykowe

Jedna z najważniejszych rzeczy, o którą należy zapytać podczas wynajmu. Dlaczego? Ponieważ niektóre sale uwzględniają taka opłatę już w wynajmie sali, a inne naliczają dodatkowe koszta. Która z tych opcji jest lepsza? Wszystko zależne jest tak naprawdę od sali, z jaką ma się dokładnie do czynienia. Niektóre sale są tak wyjątkowe, że dodatkowa opłata jest warta tego, co się otrzyma na miejscu.

Dodatkowe udogodnienia

Wesela Lublin według wstępnego planu mają być wesołą i radosną zabawą. Warto więc wszystko zaplanować dokładnie, aby tak faktycznie było. Podczas wynajmu sali należy zapytać, czy możliwe są dodatkowe udogodnienia, np. pod postacią wynajmu pokoi dla gości, parkingu dostępnego dla wszystkich itd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here