jaki materac do wózka kupić?

Podczas zakupu wózka dziecięcego, można zaobserwować, że wielu producentów oferuje różne dodatkowe akcesoria. Spacerowanie jest bardzo istotną czynnością dla niemowląt, płyną z niej same korzyści zdrowotne. Spacerowanie z maluchem wspiera jego prawidłowy rozwój oraz odporność organizmu na drobnoustroje i zmianę temperatury.

Regularne spacery z niemowlakiem, pozwalają mu poznawać otaczający go świat. Aby dziecku było wygodnie w wózku podczas każdego spaceru, należy zaopatrzyć się we wkładki i materac do wózka.

Do czego służą materace i wkładki do wózków?

Zadaniem materacy i wkładek do wózków dziecięcych jest zapewnienie wygody i komfortu dziecku, podczas spacerowania z nim w wózku. Materace i wkładki do wózków to gadżety przeznaczone w głównej do montażu w spacerówkach.

Niektóre modele wózków mają w zestawie wkładkę lub materac, w przypadku, gdy my kupiliśmy wózek bez tych dodatków, zawsze można je dokupić oddzielnie. Ważne żeby dopasować je do swojego wózka, dzięki temu montaż będzie prostszy.

Materace i wkładki do wózków dla niemowląt

Wkładki i materace do wózka – zwiększają komfort w czasie spacerów

Podczas spaceru z niemowlęciem, który w sezonie letnim wynosi ponad godzinę, a w sezonie zimowym około pół godziny, nasza pociecha znajduję się ciągle w pozycji leżącej. Nie potrafi jeszcze siedzieć. Odczuwa wszelkie wstrząsy, nierówności drogi. Dzięki zastosowaniu wkładki lub materacyka w wózku, jesteśmy w stanie zamortyzować drgania i wstrząsy. Dzięki temu ochronimy dziecko przed mikrouszkodzeniami kręgosłupa, a każdy spacer będzie czystą przyjemnością dla malucha.

Wkładki do wózka, idealne na upalne dni

Wkładka do wózka sprawdza się znakomicie w upalne dni. Jej zadaniem jest ochrona niemowlaka przed nadmiernym poceniem. Dzięki temu spacer jest komfortowy dla dziecka i upływa w świetnej atmosferze. Maluch będzie miał znacznie lepszy nastrój.

Taka wkładka do wózka ma właściwości antypotowe i odprowadza wilgoć z ciała pociechy. W ten sposób jest ono chronione przed odparzeniami. Dodatkowo nie pojawią się potówki. Skóra dziecka pozostanie sucha.

Przeczytaj też: http://babiniec-cafe.pl/gondole-do-wozkow-kiedy-sa-potrzebne/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here