Lalki barbie – idealna zabawka dla twojej córki

0
3133

Jesteś rodzicem małej dziewczynki, która lubi bawić się lalkami? Chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat? W takim razie ten artykuł będzie dla ciebie bardzo interesujący. Zapraszamy serdecznie do lektury, dzięki której otrzymasz odpowiedź na najważniejsze pytania.

Dzieci kochają zabawki

Jak wiadomo każde małe dziecko uwielbia zabawki. Chyba żaden rodzic nie wyobraża sobie, żeby jego pociecha nie miała własnych zabawek, przy których może spędzać czas. Chłopcy w zdecydowanej większości bawią się różnego rodzaju pojazdami lub samolotami. Dziewczynki raczej wolą lalki, które można ubierać, czesać i robić z nimi inne typowe dla kobiet rzeczy. Lalki Barbie zna chyba każdy i niejedna dorosła już kobieta bawiła się nimi w swoich dziecięcych latach. Pomimo upływu lat wcale nie tracą one na popularności i dzisiaj także cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród dziewczynek.

Różne rodzaje lalek barbie

Szczególną popularnością cieszą się lalki Barbie, które ukazują swój wygląd po zetknięciu się z wodą. Sprzedawane są one w specjalnych tubach. W każdej tubie jest lalka z modnym ubrankiem, ale to, jak wygląda, pozostaje niewiadomą do ostatniej chwili. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy – trzeba pociągnąć za pasek, aby usunąć zewnętrzną warstwę i odsłonić przezroczystą tubkę. W środku znajduje się różową lalkę-niespodziankę (z funkcją zmiany koloru) oraz tajemnicze torebki. Należy wyjąć je wszystkie i napełnić tubę ciepłą wodą, a następnie włożyć lalkę do środka i poruszać nią. Woda zmieni kolor na różowy, a po wyciągnięciu lalki Barbie ukaże się jej wygląd. Każda lalka ma inny kolor oczu, włosów, skóry i ozdobnego trykotu, ale to jeszcze nie koniec niespodzianek. Po otworzeniu torebki można znaleźć perukę z długimi włosami, spódniczkę, parę bucików i małą gąbkę, którą zanurza się w lodowatej wodzie. Po tym nadaje się ona do zmiany koloru włosów, oczu i ust. Używając ciepłej i zimnej wody, dzieci mogą powtarzać ten manewr, ile razy zechcą. Dzieci mogą dokończyć stylizację, korzystając ze spódniczki, bucików oraz peruki.

Poza samymi lalkami, na rynku dostępne są również domki dla lalek. Charakteryzują się one naprawdę wysokim poziomem rozbudowania, dzięki czemu zbyt szybko nie znudzą się pociechom. Niektóre z nich są nawet trzypoziomowe, zawierają zjeżdżalnie między piętrami, a nawet garaż i basen. Często domki dla lalek zaopatrzone są w oświetlenie i dźwięki.

Lalki barbie pomimo tego, że zostały stworzone ponad 50 lat temu, wcale nie wyszły z mody. W rzeczywistości z każdym rokiem zyskują na popularności, gdyż kilkulatki z wielką chęcią się nimi bawią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here