Historia obuwia Szydłowski czyli jak to wszystko się zaczęło

0
1887

Firma Szydłowski powstała w 1988 roku. Założycielami byli Jan Szydłowski, a także Artur Galos. Misją działalności od początku istnienia było wytwarzanie butów charakteryzujących się najwyższą jakością i modnym wyglądem. Dążeniem twórców było stworzenie oryginalnego obuwia, które zachwyci każdą kobietę.

Jak wizja przedsiębiorców stała się rzeczywistością?

Od początku swojej działalności firma Szydłowski starała się podążać za światowymi trendami, proponując klientkom modele charakteryzujące się nowoczesnym oraz bogatym wzornictwem. Obuwie Szydłowski wyróżnia się niezwykle wysoką estetyką. Co więcej, proces produkcji stawia na solidne oraz trwałe wykonanie, aby zapewnić użytkowniczkom maksymalną satysfakcję. Dla realizacji tego zadania firma wykorzystuje nowoczesny park maszynowy, a także funkcjonalną linię produkcyjną. Podkreślić należy fakt, że obuwie Szydłowski cieszy się bardzo dobrą opinią i uznaniem na polskim rynku, a ponadto w innych krajach Unii Europejskiej, wśród których należy wymienić Wielką Brytanię, Irlandię, Czechy, Węgry oraz Słowację. Warto wspomnieć o zainteresowaniu obuwiem klientów z Ukrainy, Rosji oraz Białorusi. Funkcjonujący na początku mały zakład rzemieślniczy skupiający kilka osób w ciągu kilku lat przeistoczył się w jedną z większych i innowacyjnych firm produkujących obuwie na polskim rynku.

Buty jeździeckie

Opisując firmę Szydłowski, należy wspomnieć o prawdziwej miłości właścicieli, którą są sporty jeździeckie i konie. Z uczucia tego zrodził się pomysł na stworzenie linii produkcyjnej obuwia jeździeckiego. Niezbędnym elementem tego rodzaju obuwia jest wygoda i komfort. Osoba uprawiającą tego rodzaju sport musi odczuwać zadowolenie, czuć się dobrze, nic nie może rozpraszać uwagi, która musi być maksymalnie skupiona na jeździe. Dlatego też priorytetem firmy jest przede wszystkim zadbanie o komfort użytkowania butów przeznaczonych do jazdy konnej. Jeździeckie

Obuwie Szydłowski wyróżnia się wytrzymałością i starannością wykonania. Do produkcji wykorzystuje się najlepszą jakościowo, wygarbowaną w odpowiedni sposób, wytrzymałą skórę. Producenci dbają, aby podeszwa była idealnie wyprofilowana. Istotny jest także fakt, że przedsiębiorcy dbają o każdy szew i składniki wewnętrzne obuwia. Dzięki temu obuwie Szydłowski jest wyjątkowe. Zauważyć trzeba także, że każdy model przed wdrożeniem do procesu produkcyjnego przechodzi przez stosowne testy i jest sprawdzany w różnych warunkach. Takie podejście sprawia, że marka cieszy się uznaniem i wciąż zyskuje nowych, zadowolonych użytkowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here