Wózki platformowe, czyli asortyment nie tylko do sklepów

0
1315

Transport produktów lub przedmiotów na przestrzeni sklepu i firmy to stosunkowo proste zadanie, z którym powinien poradzić sobie każdy przedsiębiorca. Prawda jest jednak taka, że coraz więcej osób szuka sposobów, by usprawniać większość procesów, wykorzystywać innowacyjne technologie w podnoszeniu efektywności i ograniczeniu kosztów.

Zostawmy na chwilę systemy automatyzacji i wróćmy do najbardziej przyziemnych opcji oraz narzędzi. Przykładem mogą być między innymi wózki platformowe, których nie może zabraknąć w hurtowniach, magazynach, fabrykach, czy nawet bibliotekach. Chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat? W tym materiale odpowiemy na wszystkość wątpliwości lub pytań klientów, którzy szukają wysokiej klasy wyposażenia dla swoich firm.

Konstrukcje zabezpieczone przy pomocy innowacyjnych rozwiązań

Nie oszukujmy się. Wózki platformowe to nic nowego i skomplikowanego. Producenci jednak w dalszym ciągu starają się stworzyć niezawodny model, który będzie służyć wiernie użytkownikom przez wiele lat. Czy jest to możliwe? Oczywiście, że tak! Dzisiejsze rozwiązania są tego najlepszym przykładem.

Stawiając na nowoczesne wózki platformowe, otrzymujemy konstrukcje oparte na wytrzymałych tworzywach, które dodatkowo zabezpieczone są przy pomocy preparatów ochronnych. Dzięki temu niestraszna jest im wilgoć, kontakt z wodą, płynami, smarami, olejami, czy nawet benzyną. Są dostosowane w wielu przypadkach także do żywności. Dzięki temu mogą być bezpieczeństwo eksploatowane we wszystkich wielkometrażowych marketach ogólnospożywczych lub ogólnoprzemysłowych, hurtowniach (również spożywczych), magazynach, fabrykach i wszystkich innych działalnościach, gdzie transport asortymentu jest uciążliwy ze względu na dużą ilość niewielkich opakowań lub komponentów.

Nowe i używane – co lepiej wybrać?

Masz ograniczony budżet i szukasz wyposażenia z rynku wtórnego? Jeśli nie jesteś specjalistą i nie możesz samodzielnie sprawdzić, w jakim stanie są oferowane wózki platformowe, lepiej nie ryzykować. Może się w końcu okazać, że ich stan techniczny jest nieco gorszy, niż twierdzi sprzedawca. Ty natomiast zostaniesz z konstrukcją wymagającą naprawy, regulacji i serwisu, co spowoduje, że finalnie poświęcisz dużo więcej czasu i środków, niż gdybyś od razu zainwestował w nowe narzędzia od renomowanych producentów.

Pamiętaj, że wózki platformowe kupione bezpośrednio od dostawcy lub producenta, będą służyć przez wiele lat. Otrzymujesz dodatkowo gwarancję, więc nawet jeśli pojawią się problemy, nie musisz płacić za naprawy. Nie oszczędzaj na własnej działalności, ponieważ może się to szybko zemścić na efektywności i wydajności realizacji zadań.

Artykuł powstał we współpracy z https://magazynuj.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here