Przedłużanie i zagęszczanie rzęs w salonie kosmetycznym – czy warto?

Długie rzęsy to z pewnością duży atrybut kobiet – zadbane oraz podkreślone kobiece rzęsy przyciągają wzrok oraz dodają niesamowitej pewności siebie. Niestety nie każda z pań z natury została obdarzona wachlarzem gęstych czarnych rzęs. Gdy tradycyjny tusz do rzęs nie spełnia oczekiwań co do upiększenia swojego spojrzenia, coraz więcej pań decyduje się na zabieg przedłużania rzęs w salonie kosmetycznym. Dziś postaramy się Wam przedstawić argumenty za i przeciw wykonywaniu przedłużania rzęs u kosmetyczki.

Sztuczne rzęsy – hit czy kit?

Umiejętne zaaplikowanie sztucznych rzęs może wyglądać naprawdę bardzo atrakcyjnie. Kępki rzęs, które są nakładane przez internistkę są odpowiednio dopasowane do kształtu oka – specjalistka dobiera rodzaj sztucznych rzęs ze względu na długość, czy też skręt rzęs. Z tego względu kobiece oko wygląda bardzo naturalnie, jednocześnie przyciągając wzrok. Dobrze dobrane sztuczne rzęsy wtapiają się w naturalne, dzięki czemu otwierają oko, optycznie je powiększając.

Przedłużanie rzęs – znajdź sprawdzony salon

Aby każda z pań wyszła zadowolona z salonu z nowym spojrzeniem polecamy w miarę możliwości najpierw dokładnie sprawdzić doświadczenie kosmetyczki oraz opinie o salonie kosmetycznym. Profesjonalne miejsce do przeprowadzania aplikacji rzęs z pewnością jest wyposażone w odpowiedni sprzęt oraz dobre oświetlenie. Lampa glamcor to jedna z propozycji lamp, które warto wykorzystywać podczas precyzyjnych usług kosmetycznych w salonie. Lampa glamcor jest mobilna, zatem może być śmiało wykorzystywana przez stylistki, które przemieszczają się z miejsca na miejsce. Oprócz tego internistka powinna dysponować dobrą jakością sztucznych rzęs, aby efekt końcowy został doceniony przez klientki.

Zalety przedłużania rzęs w salonie

Dobra stylistka rzęs sprawi, że nawet z lichych, cienkich rzęs stworzy przepiękny wachlarz na naszej powiece. Efekt końcowy jest uzależniony od sugestii klientek – jeśli zatem zależy Ci na mocnym, wyrazistym spojrzeniu, kosmetyczka dobierze właściwe kępki, tak aby pomimo mocniejszego efektu końcowego nadal w dalszym ciągu wyglądać naturalnie. Z pewnością sztuczne kępki rzęs są bardzo często aplikowane przed imprezami okolicznościowymi, gdzie z pewnością zostaną zauważone.

Minusy przedłużania rzęs w salonie kosmetycznym

Koszty przedłużania rzęs u kosmetyczki aktualnie nie należą do jednych z tańszych usług upiększających dla pań. Większość jednorazowych aplikacji sztucznych rzęs przez specjalistkę w salonie kosztuje ponad 120 złotych. W zależności od metody aplikowania kępek oraz efektu końcowego ceny rosną – im bardziej wyraziste spojrzenie tym większą sumę pieniędzy musimy zaoszczędzić na wizytę. Kolejnym minusem, który może zrazić potencjalne klientki jest trwałość sztucznych rzęs. Dobrze przymocowane kępki sztucznych rzęs mogą utrzymywać się nawet przez 4 tygodnie. Jednak zdarza się i tak, że kępki wypadają już w drugim, a nawet w pierwszym tygodniu po założeniu. Wypadające losowo sztuczne rzęsy mogą całkowicie zrujnować poprzedni efekt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here