Nowy wymiar łysienia

Najczęstszym powodem łysienia u mężczyzn jest łysienie androgenowe. Powodem wypadania włosów jest dihydrotestosteron, który jest pochodną testosteronu. Na działanie tego hormonu najbardziej podatne są włosy na czubku głowy i dlatego to w tamtym miejscu zaczyna się zawsze łysienie. Dzisiaj walka z efektami łysienia jest możliwa poprzez zabiegi przeszczepu włosów.

Gdzie najlepiej wykonują zabiegi przeszczepu włosów?

Przeszczep włosów Śląsk to najlepsze miejsce obok transplantacji włosów Katowice, gdzie każdy mężczyzna odzyska swoją urodę poprzez transplantację włosów. Dzisiaj ten rodzaj zabiegu jest najbardziej skuteczny w walce z łysieniem. Czasami zabiegowi temu też poddawane są kobiety, bowiem transplantacja włosów sprawdza się u nich też bardzo dobrze. Transplantacja włosów Katowice to klinika, która jest równocześnie nowoczesnym centrum robotycznych przeszczepów włosów. Jest to miejsce, gdzie włosy przeszczepia się przy pomocy specjalnego robota.

Na czym polega przeszczep włosów?

Transplantacja włosów Katowice jest miejscem, w którym spektakularne efekty daje przeszczep włosów wykonywany najnowocześniejszą metodą, rodem z USA. Sprowadzony do Polski robot ARTAS jest bardzo innowacyjną technologią i pomaga w sposób operacyjny odzyskać włosy. Polega to na tym, że pobierane ze skóry głowy są pojedyncze mieszki włosowe, dokładnie rozdzielone, a następnie umieszczone w określonym miejscu na głowie. Rezultaty takich zabiegów są naprawdę bardzo zaskakujące i od razu widoczne.Według podobnych zasad przeprowadza także przeszczep włosów Śląsk inna klinika, która niestety wspomnianym robotem nie dysponuje.

Efekty przeszczepu włosów przy pomocy robota ARTAS

Klinika transplantacji włosów w Katowicach, dzięki swojej innowacyjnej metodzie przenosi zabiegi przeszczepu włosów w przyszłość. Dzięki tej metodzie wymiar walki z łysieniem stał się czymś nowym i dał wielu osobom nadzieję, że włosy również można odzyskać.Efekty transplantacji włosów są naturalne i trwałe, po zabiegu nie ma żadnych blizn, czas rekonwalescencji jest bardzo krótki, a sam zabieg nie jest zbyt bolesny.Robot, który pomaga w zabiegu, pozwala na inteligentną i szczegółową analizę, by móc wybrać przeszczepy z obszarów głowy, nie dając ryzyka bliznowacenia w danych miejscach. Zabieg nie jest zbyt inwazyjny i nie pozostawia śladów wybrania danych włosów do przeszczepu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here