Farmina

Coraz większą wagę przykładamy do tego, jakie produkty trafiają do koszyków, także tych wirtualnych. Doskonale wiemy, że liczy się skład żywności oraz to, by każdy posiłek dostarczał niezbędnych składników odżywczych oraz by powstawał z doskonałych jakościowo surowców. Nie inaczej jest, gdy wybieramy jedzenie dla pupili. Tu także firmy prześcigają się w oferowaniu różnych smaków, konsystencji oraz form posiłków, więc bez problemu można dopasować karmę do indywidualnych potrzeb, wieku, rasy, stanu zdrowia oraz oczywiście preferencji. Od lat powodzeniem i zaufaniem cieszą się produkty włoskiej marki Farmina. Przede wszystkim wpisują się w model żywienia, który zakłada podawanie jedzenia jak najbardziej zbliżonego do naturalnego.

Naturalne posiłki

W ofercie Farmina znaleźć możesz szereg karm suchych, bytowych dla psów, karm mokrych lub karm weterynaryjnych, które są przygotowane dla psów ze specjalnymi potrzebami i najczęściej są zalecane przez lekarza. Każda z tych propozycji powstaje z głębokiego zrozumienia, że zwierzęta powinny jeść zgodnie z ich naturalnymi potrzebami. W menu mięsożerców musi więc dominować doskonałej jakości białko. Farmina przygotowała cztery linie suchych karm: Ocean, Ancestral Grain, Pumpkin Formula Grain Free, Prime. Dzięki czytelnym opakowaniom opiekunowie łatwo mogą znaleźć te propozycje, które świetnie odpowiadać będą na potrzeby zwierząt. Poza kolorystyką zamieszczone są również symbole. Karmy Farmina są również dostosowane do konkretnych faz życia psów. Inny skład mają propozycję dla szczeniaków, inne dla dorosłych psów czy seniorów. Poza tym znaleźć można też posiłki dla pupili  ras dużych, ras małych lub średnich.

Liczy się skład

Każda karma Farmina ma bardzo dobry skład. Na pierwszym miejscu znajduje się białko zwierzęce pochodzące z mięsa. Poza tym pojawiają się warzywa, owoce i zioła, co dostarcza szeregu składników odżywczych oraz witamin i mikroelementów. Najważniejszym aspektem jest wysoki poziom białka, średni tłuszczu, a znikomy węglowodanów, co odzwierciedla sposób jedzenia, jaki naturalnie jest dla psów najlepszy. Skoro tak żywili się przodkowie naszych pupili, to opłaca się wrócić do korzeni. I dlatego tak chętnie wybierane są bezzbożowe linie Farmina. Mają one wysoką strawność i przyswajalność, a zamiast zbóż w posiłkach pojawiają się ziemniaki lub dynia. Natomiast seria Ancestral Grain zawiera 20% owsa i orkiszu, czym wyróżnia się na tle innych propozycji. Innowacyjną formułę ma natomiast linia Ocean. Bazuje na rybach – przede wszystkim na śledziu i dorszu, a dodatkami są warzywa i owoce. W każdym wariancie bez problemu można znaleźć takie propozycje, które wpiszą się w gusta pupila i codziennie będą mu dostarczać wszystkiego, by był zdrowy, aktywny i radosny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here