Jakie dodatki do czerwonej sukienki?

Imprezy, spotkania towarzyskie i randki są doskonałymi pretekstami do założenia na siebie czegoś naprawdę wyjątkowego. Podczas takich okazji chcesz czuć się świetnie w swoim ciele i w tym celu spędzasz ogromną ilość czasu przed swoją garderobą, przeszukując całą szafę i próbując odnaleźć na jej półkach takie kreacje, które wydobyłyby z ciebie całe prawdziwe piękno. Ten jeden raz chcesz sobie pozwolić na założenie czegoś naprawdę specjalnego, dlatego sięgasz po swoją dawno nienoszoną czerwoną kreację i od razu wiesz, że to ona będzie najlepszym wyborem. A jaki kolor pasuje do czerwonego? Jakimi dodatkami powinnaś uzupełnić cały swój strój, by był on spójny i stworzył jednolitą całość?

Mocnych i wyrazistych barw nie powinnaś łączyć z dodatkami w tym samym kolorze. Czerwona kreacja zestawiona z krwistymi butami, bordową torebką i kolorową biżuterią nigdy nie będzie wyglądać dobrze, nawet jeśli sama w sobie jest przepiękna. Straci na takim tle cały swój urok. Ubrana od stóp do głów w czerwony kolor zaczniesz prezentować się groteskowo, a na takim efekcie na pewno ci nie zależy. Jeśli już koniecznie chcesz zastosować w swoim stroju inne barwy, bo nie przepadasz za klasyczną czernią, postaw chociażby na zieleń. Wbrew pozorom wspaniale łączy się ona właśnie z czerwienią, mimo iż takie zestawienia nie są zbyt popularne i raczej często się z nimi nie spotykasz. Skoro jednak masz jeszcze trochę czasu do wyjścia, możesz trochę pokombinować. Wyciągnij ze swojej szafy wszystkie buty na wysokich obcasach i dokonaj ich małej selekcji, od razu odrzucając czarne i nudne szpilki. Następnie ubierz się w swoją czerwoną kreację i zacznij przymierzać do niej różne rodzaje obuwia. Jeżeli masz chociaż minimalne poczucie stylu, sama będziesz w stanie stwierdzić, jaki kolor pasuje do czerwonego.

Mimo iż połączenia dwóch różnych i równie intensywnych barw bywają bardzo efektowne i zdecydowanie przykuwają wzrok, czasem mogą okazać się twoim gwoździem do trumny. Jeżeli kompletnie nie znasz się na modzie i nie masz zbyt dużego wyczucia stylu, być może wyda ci się, że czerwona sukienka idealnie zgrywa się z błękitnymi botkami, a niestety nie jest to prawda. W takim stroju wyglądałabyś po prostu śmiesznie i nikt nie potraktował by cię poważnie. Aby do tego nie dopuścić, czasem lepiej zdecydować się na najprostsze i klasyczne rozwiązania. Zamiast bawić się z łączeniem różnorodnych kolorów i męczyć się rozmyślaniem nad kolorami pasującymi do czerwieni, lepiej postaw na czarne i proste dodatki. Wysokie buty w tym odcieniu zawsze zaprezentują się dobrze, zwłaszcza jeśli połączysz je z małą torebką o tej samej barwie oraz elegancką srebrną lub złotą biżuterią.

Czerwona sukienka może okazać się doskonałym wyborem na różnego rodzaju okazje. Dzięki niej wydobędziesz z siebie prawdziwe kobiece piękno – ukrywany seksapil i sensualność. Łącząc ją z czarnymi i klasycznymi dodatkami, nigdy nie popełnisz faux pass. Wszystkich natomiast zachwycisz swoim niezwykle eleganckim i wytwornym wyglądem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here